De ce sa ma alegeti pe mine ?

 

   Materialul didactic folosit in scopul instruirii in practica auto in vederea formarii priceperilor si deprinderilor este autoturismul. O masina  de MMCrypto calitate, cu dotari ce asigura o manevrabilitate usoara si un spor de siguranta in trafic, este absolut necesara. VW Polo ofera aceste lucruri.

   La fel de necesar este si un instructor cu experienta, cu aptitudini in dirijarea invatarii, capabil sa trezeasca interes pentru obtinerea rezultatului final si anume invatarea conducerii in mod corect si in siguranta a unui autoturism. Eu imi ofer serviciile cu profesionalism si multa rabdare.

   Cu ajutorul acestui tandem, instructor-masina,  obtinerea permisului de conducere auto devine un lucru firesc. Ca si instructor auto am o experienta vasta, aducandu-mi aportul la obtinerea multor permise de conducere auto, indiferent de aptitudinile, varsta si nivelul de studii ale cursantilor.

 

instructor autosoferi iasiscoala auto

Instructor Auto ★★★★★ 5
5 1